Náš příběh

Máme rádi zdravý životní styl, přírodu, sport a také si rádi dopřejeme pizzu. Sami však víme, že pizza nepřinese našemu tělu nic dobrého, je v ní ukryto velké množství škodlivin, které nám ničím neprospějí.

Rozhodli jsme se, vytvořit zdravější variantu pizzy. Naší podmínkou bylo aby byla zachována skvělá chuť, na kterou jsme zvyklí a zároveň, aby byla mnohem, mnohem zdravější. Taková pizza, kterou si můžeme kdykoliv dopřát bez jakýchkoliv obav o figuru a životní rytmus. Inspiraci pro vytvoření naší zdravé pizzy jsme hledali v samotné přírodě, která nabízí spoustu unikátních, zajímavých, výtečných a výjimečných chutí.


Stoprocentně přírodní suroviny

Dlouho jsme kombinovali nejrůznější druhy surovin, než se nám povedlo vytvořit tu správnou a výtečnou chuť.  Výsledkem je pizza bez zbytečného tuku, bez chemických dochucovadel, barviv a sladidel. Pizza ze stoprocentně přírodních surovin a s vysokým podílem zeleniny. Pizza Natura. Všechny naše pizzy nabízejí chutné řešení, přijatelné pro vyznavače zdravého životního stylu, sportovce, rodiny s dětmi, celiaky i diabetiky.

V souladu s přírodou

Snažíme se, abychom zachovali vše, co pizzu dělá pizzou, a navrch přidali nevšední kombinaci, která ve výsledku překvapí svou chutí, a která navíc bude zdravá. Všechno uvnitř pizzy Natura má svůj smysl, a když se do ní zakousnete, víte, co jíte, jaké místo která ingredience zaujímá a proč byla použita.