Na čem si zakládáme

Pizza Natura překvapuje kombinacemi chutí už v samotném základu a to díky tomu, že těsto připravujeme z netradičních surovin – ať už je to základ z cukety a špenátu, dýně Hokkaido nebo z červené řepy. Ve všech našich pizzách se snoubí přírodní vyváženost s exotickou rafinovaností.

Základem všech našich výrobků je těsto hnětené z bezlepkové mouky a zejména zeleniny. Vše ostatní už je dílem takřka magické kombinace surovin, které našim jednotlivým pizzám propůjčují unikátní vzhled i chuť. Vždy dbáme na prověřený původ všech surovin a jejich čerstvost. Nepoužíváme žádné umělé ani průmyslově vyráběné přísady nebo barviva a všechny pizzy Natura mají snížený obsah tuku, soli, sacharidů a jsou bohaté na vlákninu.

V recepturách jsme si vyhráli s kombinacemi surovin. Snažili jsme se zachovat přirozenost pizzy a skloubit ji s nápaditostí. Pizza u nás zůstává stále pizzou avšak s netypickými exotickými barvami, které jednotlivým pizzám propůjčuje zelenina.Pizza Super Green

V zeleném základu veganské pizzy Super Green se snoubí špenát a cuketa spolu se zdraví prospěšnou sinicí spirulinou a řasou chlorellou. Ty už v základu pizzy dodávají spoustu zdravých a tělu prospěšných látek, minerálů a vitamínů. Chuť podtrhuje výtečné pesto ze zelených oliv. Pizza je dozdobena šťavnatou cuketou, zralými rajčaty, svěžím špenátem, zelenými olivami a veganskou mozzarellou.

Logo Logo Logo

nutriční hodnoty


Pizza Goat Beet

Fialový základ vegetariánské pizzy Goat Beet tvoří především červená řepa, která propůjčuje pizze svou specifickou chuť a barvu. Čerstvé žampiony, kozí sýr, jarní a červenou cibulku zjemňuje delikatesní kozí creme. Pár kapek medového balsamika pak umocňuje senzační chuť této pizzy.

Logo Logo

nutriční hodnoty


Pizza Spicy Pumpkin

Pro milovníky salámové pizzy jsme připravili pizzu Spicy Pumpkin jejíž oranžový základ je dílem dýně Hokkaido. Bez obav si ji můžeme dopřávat díky salámu Bellafeste s nízkým obsahem tuku a naším vlastním sugem bez přidané soli a cukru zato ze spoustou bylinek a zralých rajčat. Samozřejmě jako na každé salámové pizze nesmí ani zde chybět mozzarella doplněná proužky barevné papriky a červené cibulky.

Logo

nutriční hodnoty


Nejčastěji používanými surovinami při výrobě pizz Natura jsou nejrůznější druhy zeleniny. Ta tvoří nejméně polovinu jejich hmotnosti, a Spicy Pumpkin jí v sobě obsahuje dokonce celých 66 %!